Tandemový seskok v Prostějově

Letiště Prostějov se nachází cca 500 m od dálnice R46. Letiště nabízí výborné zázemí pro tandemový seskok, parašutisty i „laickou“ veřejnost. Na jednom místě zde najdete dvoupatrovou budovu s recepcí, zahradní restaurací, barem, ubytováním, zázemím pro sportovce, obchodem s potřebami pro parašutismus i módním oblečením, parkoviště a dětské eldorádo. Přistávací plocha pro tandemy a sportovní parašutisty se nachází přímo před zahrádkou restaurace, což je atraktivní zvláště pro přihlížející diváky.
Prostředí se tak přímo nabízí i pro pořádání nejrůznějších sportovních, kulturních a společenských akcí. Probíhá zde každoročně také nespočet firemních leteckých dnů. Firmy tímto způsobem využívají možnost odměnit své zaměstnance a významné obchodní partnery. Pro sportovní parašutisty jsou zde k dispozici dvě místnosti na balení padáků, video-room a služby místního riggera.

Velkou výhodou tohoto letiště je softwarový systém, který nabízí parašutistům i zákazníkům jasný přehled o tom, ve kterém startu a v kolik hodin budou skákat. K tomuto slouží také dvě obrazovky s přehledem startů a jmenným seznamem sportovců a tandemových klientů. Seskoky se provádí z výšky 4.000 m z dvoumotorového letadla Turbolet L 410, který vyletí do této výšky za 10 minut. K dispozici je také letoun Cessna a AN2.

Tandemový seskok v Příbrami

Směr od Prahy:
Jeďte po dálnici (číslo R4) směrem na Příbram. Za čerpací stanicí Benzina odbočte směrem na Příbram, pak se dejte doleva, přejeďte most přes dálnici a zde odbočte opět doleva na silnici směrem na Dolní Lhotu a Obořiště. Zde už najdete směrovku na letiště. Je to první možná odbočka doleva podjezdem pod dálnicí.

Směr od Strakonic:
Jeďte po silnici č. 4 směrem na Prahu. Za Dubencem odbočte na Příbram, přes křižovatku se dáte rovně směrem na Dolní Lhotu a Obořiště. Zde už najdete směrovku na letiště. Je to první možná odbočka doleva podjezdem pod dálnicí.
 

Vyberte si kde si muzete skocit . . .

letiste

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Přemýšlíte o tandemovém seskoku kurzu, ale potřebujete vědet ještě více informací?
Chtěli byste být informováni o aktuálních akcích či slevách?

Vyplňte, prosím, následující formulář, budeme Vás kontaktovat.

JMÉNO A PŘÍJMĚNÍ

TELEFON

EMAIL

TEXT DOTAZU

Napište výsledek

NAŠE AKCE

Tandemové seskoky nad mořem

Sezóna pro tandemové seskoky u JUMP-TANDEM neskončila. Skáčeme nad mořem v Chorvatsku.

Blížící se konec sezóny

 Letošní poslední možnosti skočit si tandemový seskok v Prostějově.

Mistrovství Evropy v Prostějově

V záři proběhlo v Prostějově Mistrovství Evropy v parašutismu.

Dětský letecký den

Na letišti v Prostějově proběhl v neděli 7.6.2009 Dětský letecký den

Všechny novinky >>

KALENDÁŘ AKCÍ

Sponzor stránek

Pokud chcete absolvovat svůj tandemový seskok na letištích v Brně nebo Prostějově, pak jedině s firmou JUMP-TANDEM.

Neváhejte! Tandemový seskok je skvělý adrenalinový dárek skoro pro všechny. Skočte si s profesionály z JUMP-TANDEMu.

2008 - 2010 © Tandemovy-seskok.com

design by ANO Agency s.r.o.